piątek, 8 kwietnia 2016

Któż z nas nie śnił o pięknej willi z basenem a około go nowomodne sztachety Winylowe.Obecnie coraz to częściej udaje się spełnić te fantazje. Lecz razem z wybudowaniem basenu pojawia sie kłopot bezpieczeństwa naokoło basenu. Dotyczy to przede wszystkim familij z dziećmi, ponieważ trzeba zwracać uwagę żeby któreś spośród nich nie wpadło do basenu.
Wybiegając naprzeciwko potrzebom posiadaczy przydomowych akwenów w ofercie pojawiły się także sztachetki z PCV na plot i furtkę sztachetowa
do basenów. Producenci oferują duży wachlarz modeli sztachetek plastykowe na ogrodzenie i furtę ogrodzeniowa, jednak w zdecydowanej większości są to o ze szkła względnie metalowe balustrady, zazwyczaj w białym kolorze.

elementarne funkcje jakie spełniają nowomodne sztachetki plastikowe i nie tylko.
    Niezależnie od tego z którego materiału wykonane są plotki PVC na plot i furtę ze sztachet
    basenów to każde rodzaje ogrodzenia spełniają kilka elementarnych ról:


  • są wyjątkowo ładne

  • ogrodzenia są zrobione z wysokiej jakości artykułów

  • zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konserwacji oraz regulacji

  • ogrodzenia mają zamek bezpieczeństwa trudny do otwarcia przez dzieciaki

  • w przypadku balustrad metalowych stworzone są one z ocynkowanego metalu a później pomalowane proszkowo


Szklane ogrodzenia basenowe maja niezwykle współczesny image a przy tym nie ograniczają widoczności a także dają efekt otwartej przestrzeni.

Budowa takiego ogrodzenia oprócz szyby o grubości 6, 10 względnie 12mm wykończonej na matowo ewentualnie wysoki połysk, tworzy się z różnego typu ram, obejm i pozostałych modułów potrzebnych do montażu ogrodzenia z Winylu na ogrodzenie i bramę ze sztachet. Ramy konstrukcyjne poszczególnych przęseł ogrodzeniowych zrobione są z glinu względnie stali nierdzewnej o stopniu morskim co wzmacnia cala konstrukcje. Pozostałe fragmenty ogrodzenia tj. klamry, maszty, ozdobniki i słupki zrobione są również z utwardzonego aluminium a także wygładzanej stali nierdzewnej.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz